JESIENNY CROSS W ZDZIESZOWICACH

3 października 2013r. reprezentacja uczniów z klas I – III  naszej szkoły  wyjechała do Zdzieszowic na Jesienny Cross Solidarność 2013. Na zawody zjechali się uczniowie z pobliskich szkół począwszy od dzieci z zerówek aż po gimnazjalistów.

Uczniowie startowali w grupach wiekowych. Mimo silnej konkurencji nasi zawodnicy wypadli bardzo dobrze.  Po  biegu dziewcząt z klas pierwszych na podium  stanęły dwie sześciolatki: Hania Kamienik (Ia) zajęła 1 miejsce a Ania Siwy (Ia) -2 miejsce. Wśród drugoglasistek 1 miejsce zajęła Wiktoria Kodlewicz (IIb) a Amelka Krysiak (IIc) zdobyła 6 miejsce.

Wśród chłopców w swoich kategoriach wiekowych (dzieci sześcioletnie) zwycięstwo zdobyli   Natan Szczepański (Id)1 miejsceAdam Dąbrowski (Ia)2 miejsce. Jako siedmiolatek na podium 2 miejsca stanął Michał Raczek (IIc).  W kategorii klas trzecich, 4 miejsce wywalczył  Piotr Dżendżera z klasy IIIc.  Po wręczeniu  dzieciom pucharów i dyplomów przez dyrektora szkoły w Zdzieszowicach  wszyscy uczniowie uczestniczyli w losowaniu nagród rzeczowych.

Po powrocie do Nysy dzieci chociaż bardzo zmęczone od razu zapowiedziały swój udział w zawodach w przyszłym roku.

Gratulujemy zawodnikom!

Do zobaczenia za rok!

Rozgrzewka przed biegiem

I. miejsce - Hania Kamienik (I a) - pierwsza z lewej

II. miejsce - Ania Siwy (I a) - pierwsza z prawej

I. miejsce - Wiktoria Kodlewicz (II b) II. miejsce - Michał Raczek (II c)

VI. miejsce - Amelia Krysiak (II c) - pierwsza z prawej IV. miejsce - Piotr Dżendżera (III a)