2. miejsce w czwórboju LA i 3. Miejsce w trójboju w Mistrzostwach Powiatu Nyskiego

8. maja 2013 roku w Głuchołazach odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Drużyna w składzie Daria Baranowska, Marta Ligocka, Magda Dubicka, Marlena Szczepańska, Ala Zaklukiewicz, Maryla Kłosowska, Wiktoria Olifiruk, Ola Czwórnóg, Natalia Kwaśnik uzyskując 1103 punkty wielobojowe, zajęła 2. miejsce w tych zawodach. Indywidualnie, Daria Baranowska z wynikiem 254 punkty wywalczyła 3. pozycję.

18. maja 2013 roku rozegrano Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym. Na 3. Miejscu zakończyły zmagania nasze dziewczyny ( Marta Ligocka, Ala Zaklukiewicz, Julka Makówka, JulkaDudek, Zuzia Żukowska, Nina Barcik, Natalia Bentka, Ola Strąk, Wiktoria Gruszka, Julka Barcik). Indywidualnie, na 3. miejscu była Marta Ligocka.

Gratuluję udanego występu.

Jacek Ryszewski