MEDALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W DWUBOJU NOWOCZESNYM

W piątek, 10 czerwca udaliśmy się do Zdzieszowic na Mistrzostwa Województwa w Dwuboju Nowoczesnym. Zawody te to połączenie konkurencji pływackich i biegowych. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy płynęli 50 metrów stylem dowolnym oraz biegli 600 metrów. Wyniki uzyskane w poszczególnych konkurencjach zostały przeliczone na punkty wielobojowe i zsumowane. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i jedna chłopców.
                Brązowymi medalistkami zostały Sara Tkaczuk i Marlena Szczepańska ( 4085,8 ).
VIII miejsce zajęły: Ola Kowalewska i Agnieszka Koronczok ( 3757,9 ).
Chłopcy, Kamil Łaski i Błażej Małejki uplasowali się na VIII pozycji zdobywając 3202 punkty.
                 Indywidualnie Wicemistrzynią Województwa została Sara Tkaczuk, która zgromadziła 2137,7 pkt.

Organizatorzy wręczyli również wyróżnienia za poszczególne konkurencje.
Sara zdecydowanie wygrała bieg na 600 metrów z nowym rekordem szkoły 1:52,53. VI miejsce zajęła Marlena Szczepańska z wynikiem 2:06,51. Do pierwszej dziesiątki weszła również startująca PK Julita Frankowicz która uzyskując 2:11,03 zajęła VIII pozycję
              W pływaniu na 50 metrów VI miejsce zajęła Ola Kowalewska z czasem 35,78, Sara była XII z czasem 37,76.
              Zawodnikom serdecznie gratulujemy udanego występu oraz życzymy kolejnych sukcesów!