SARA TKACZUK MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA W DWUBOJU NOWOCZESNYM,

WICEMISTRZOSTWO DRUŻYNY

W czwartek, 31. maja 2012 roku w Zdzieszowicach rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy ze szkół podstawowych płynęli 50 metrów  stylem dowolnym oraz biegli 600 metrów, wyniki uzyskane w poszczególnych konkurencjach zostały przeliczone na punkty wielobojowe. Ubiegłoroczna wicemistrzyni województwa Sara Tkaczuk tym razem zwyciężyła w tych zmaganiach poprawiając swój rekord życiowi i uzyskując 2158,5 pkt. Mistrzyni Województwa przepłynęła 50 metrów w czasie 36,88, 600 metrów pokonała w 1:50,81.

Wicemistrzostwo Województwa wywalczyła w tych zawodach drużyna I w skład której oprócz Sary weszła Magda Dubicka. Dziewczyny uzyskały 4174,7 pkt. Nasza druga drużyna dziewcząt: Agnieszka Koronczok i Natalka Kwaśnik zajęły bardzo dobrą VI pozycję z wynikiem 3861,3pkt. W zawodach udział wzięła również drużyna chłopców- Kamil Łaski i Bartek Kłonowski.

Sara - Mistrzyni Województwa Sara i Magda - Wicemistrzynie Województwa

Sara i Magda - Wicemistrzynie Województwa na podium Agnieszka i Natalia (pierwsze z prawej) zajęły szóste miejsce w województwie

Zawodnikom gratulujemy świetnego występu i życzymy kolejnych sukcesów.