Jesienny Cross Radia Opole w Komornie

W czwartek, 27 września trzydziesto dwu osobowa reprezentacja naszej szkoły pod opieką pani Anny Lis oraz Jacka Ryszewskiego wyjechała na 15. Jesienny Cross Radia Opole w Komornie pod Kędzierzynem-Koźlem. W zawodach wystartowało dwadzieścia szkół podstawowych z całego województwa. Na tle silnej konkurencji dobrze wypadł start kilkorga naszych reprezentantów.

Przygotowanie do startu - Patrycja Nastasowska pierwsza z lewej

Start dziewczyn - klasy piąte

W biegu dziewcząt klas piątych 4. miejsce zajęła Dominika Szeliga (Vc), 5. miejsce Martyna Lizak(Vd), 10. Kasia Ratuszniak(Vd) . Jarek Muzyka (Vd) był 6. w swoim biegu. Bardzo dobrze wypadła debiutująca na zawodach czwartoklasistka Patrycja Nastasowska, zajmując 8. pozycję w biegu klas czwartych.

Dominika Szeliga i Martyna Lizak - bardzo blisko podium (4 i 5 miejsce)

Jarek Muzyka był szósty

Na zakończenie zawodów odbył się bieg rodziców, nauczycieli i zawodników z rocznika 91 i starszych. Pani Anna Lis zajęła 3. miejsce w konkurencji kobiet, zaś drugi opiekun był 2. wśród panów.

Opiekunka p. Anna Lis na trzecim stopniu podium

Opiekun p. Jacek Ryszewski odbiera medal za zajęcie 2 miejsca

Do Komorna wrócimy 24 kwietnia 2008 roku na 18 Wiosenny Cross Nowej Trybuny Opolskiej. Wraz z panią Lis mamy nadzieję, że uda nam się nakłonić na wyjazd dzieci z klas I-III, co pozwoliłoby nam powalczyć w pełnym składzie w punktacji szkół.

Opracował ze sportowym pozdrowieniem:

Jacek Ryszewski