XXV  Ogólnopolskie Biegi Crossowe z okazji 94 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

W piątek, 9. listopada 2012 roku w Korfantowie odbyły się 25. Ogólnopolskie Biegi Crossowe z okazji 94. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Grupa naszych lekkoatletów zaprezentowała się na tych zawodach wyśmienicie - głośno było o naszej szkole i mieście!

W biegu dziewcząt z rocznika 2001, po pasjonującym finiszu zwyciężyła Marta Ligocka, która na ostatnich metrach  wyprzedziła faworytkę, aktualną mistrzynię województwa, reprezentantkę Kędzierzyna – Koźla, Julię Ziembicką. Brawa dla obu dziewczyn za wspaniałą walkę!

Daria Baranowska ( 2000 ) była faworytką kolejnego biegu dziewczyn. Zgodnie z oczekiwaniami spokojnie i zdecydowanie wygrała zmagania w tej kategorii wiekowej. Brawa dla Darii! Nasza indywidualna mistrzyni województwa po raz kolejny potwierdziła klasę.

Bezkonkurencyjna okazała się także Sara Tkaczuk ( 1999 ), która z dużą przewagą wygrała swój bieg. Podobnie jak we wcześniej wymienionych biegach, na starcie stanęła prawie cała czołówka województwa.

W biegu dziewcząt z rocznika 2002, III miejsce wywalczyła Martyna Tarnowska. Brawa!

Daria Baranowskana najwyższym stopniu podium

Zwyciężczyni - Marta Ligocka

Martyna Tarnowska zajęła III. miejsce Sara Tkaczuk (I. miejsce) i Agata Wajdzik (VI. miejsce)

Zawodnicy biorący udział w XXV Ogólnopolskich Biegach Crossowych

Miejsca pozostałych zawodników:

dziewczęta:

7. Nina Barcik 2002

11.Julia Barcik 2002

12.Zuzia Żukowska 2002

14.Agata Krawczyk 2002

13.Natalia Możejko 2001

9.Daria Buczek 2000

6.Agata Wajdzik 1999

chłopcy:

8.Maciej Ryszewski 2003

13.Dominik Gerent 2000

28.Jonatan Grabarczyk

Wszystkim gratuluję udanego występu, godnego reprezentowania naszej szkoły, PG1, klubu MUKS „Gim2” oraz miasta. Dziękuję z pomoc rodzicom, Pani Baranowskiej i Tarnowskiej.

Ze sportowym pozdrowieniem:

Jacek Ryszewski.