Zuzanna Żukowska mistrzynią województwa

Nina Barcik i sztafeta ze srebrnymi medalami

We wtorek, 9 czerwca 2015 roku rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Reprezentacja SP1 w Nysie wywalczyła 3 medale w tej imprezie. Mistrzynią Województwa została Zuzanna Żukowska zwyciężając na dystansie 100 metrów. Wicemistrzowski tytuł wywalczyła Nina Barcik w biegu na 600 metrów oraz sztafeta 4x100 metrów dziewcząt w składzie: Agata Krawczyk, Zuzanna Żukowska, Aleksandra Strąk, Nina Barcik. Pozostali nasi reprezentanci plasowali się w czołówkach swoich konkurencji. W zawodach startowali: Katarzyna Ostrowska w biegu na 80 metrów przez płotki, Martyna Tarnowska i Julia Barcik w biegu na 600 metrów oraz Maciej Ryszewski w biegu na 1000 metrów.

Zuzanna Żukowska I m. 100 m. Nina Barcik II m. 600 m.

4x100 m II m. Nina Barcik, Ola Strąk, Agata Krawczyk, Zuzia Żukowska reprezentacja SP1 z opiekunem