Sukcesy w Otwartych Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce

W sobotę, 5 września 2015 roku w Opolu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce Młodzików. W imprezie tej dzieci i absolwenci ze Szkoły Podstawowej nr 1 reprezentowały Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Gim2 Nysa.

II miejsce i srebrny medal w biegu na 600 m zdobyła Martyna Tarnowska ( Gimnazjum Diecezjalne ), III miejsce w tym samym biegu wywalczyła Nina Barcik ( Gimnazjum nr 4 ), II pozycję zajęła Zuzia Żukowska ( Gimnazjum nr 4 )  w biegu na 300 m. Na tym samym dystansie III lokatę zdobyła Natalia Bentka ( SP1 ). II miejsce zajął Maciej Ryszewski ( SP1 ) w biegu na 600 metrów.

Wszystkim zawodnikom gratuluję udanej sportowej inauguracji nowego roku szkolnego.