LAURA WÓJCIK - KOLEJNE SUKCESY - 20138 czerwca 2013 r. w Jeseniku odbył się kolejny wyścig z cyklu Jesenicky Sneg w którym Laura wywalczyła 2 miejsce.
 
Na zdjęciu Laura z kuzynem Leszkiem Plucińskim absolwentem naszej szkoły, która ukończył w roku 2003. Obecny mistrz polski ze startu wspólnego młodzieżowców.

 


 
 Laura Wójcik w tym sezonie kolarskim ściga się już w kategorii "Żak".
Wzięła udział w kilku imprezach szosowych oraz kolarstwa górskiego. Należy do grupy kolarskiej Wibatech Ziemia Brzeska. 6 kwietnia 2013 r. rozpoczęła udanie sezon szosowy w pięknie zorganizowanym Międzynarodowym Wyścigu Grand Prix Dzierżoniowa, gdzie wywalczyła 4 miejsce.


Potem szykowała się do intensywnej serii startów MTB, tak więc ostatni tydzień był intensywny, ale równie radosny i szczęśliwy. 5 maja zwyciężyła w wyścigu MTB w Ząbkowicach. 8 maja w Czeskim Jaworniku zajęła 1 miejsce oraz 12 maja w Rymarowie (Czechy) również wygrała.
Ostatnie dwie imprezy należą do cyklu ośmiu wyścigów MTB rozgrywanych na terenie Moraw i Jeseników. Wygrane w pierwszych dwóch odsłonach pozwalają z radością i optymizmem patrzeć na klasyfikację generalną tego cyklu.
Pozdrawiam
Heniek Wójcik