LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

W czwartek, 18 czerwca 2015 roku na boisku wielofunkcyjnym przy naszej szkole odbył się event lekkoatletyczny, w którym udział wzięło ok. 300 dzieci z klas 0 – III, 19. wolontariuszy z grupy lekkoatletycznej z klas IV – VI, 18. opiekunów. Zawody zorganizowano wykorzystując sprzęt, który nasza szkoła otrzymała w ramach ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla Każdego”. Każdy uczestnik zmagań spróbował swoich sił w trzech grupach konkurencji: skocznych, rzutnych i biegowych. Skoki prowadziła Pani Małgorzata Przybyszewska, rzuty Pan Roman Niewiadomski, który zarazem był spikerem zawodów, biegami zajmował się piszący te słowa, który czuwał nad całością. Przy przeprowadzeniu zawodów pomagali także wychowawcy poszczególnych klas oraz grupa wolontariuszy z klas IV – VI. Zmagania przebiegały sprawnie, wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i balonikami z logo programu.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy zawodach. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Małgorzaty Przybyszewskiej, Pana Romana Niewiadomskiego oraz Pana Mariusza Oszytko.

Dziękuję wszystkim wychowawcom klas 0 – III oraz dzieciom z grupy lekkoatletycznej.

Ze sportowym pozdrowieniem:

Jacek Ryszewski