MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W niedzielę, 11 marca 2012 roku Rudzie Śląskiej rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Śląska w Biegach Przełajowych.

Brązowy medal w tych zawodach wywalczyła Sara Tkaczuk, siódma przybiegła Daria Baranowska, Marlena Szczepańska zajęła 26 miejsce. Podkreślić należy bardzo trudne warunki (deszcz, błoto kałuże, miejscami lód)  w jakich rozgrywano zawody. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich metrów, pierwsza trójka przybiegła w odstępie trzech sekund. Brawa dla Sary za walkę!

Sara Tkaczuk wywalczyła w tych zawodach brązowy medal

Daria była druga wśród dziewcząt urodzonych w 2000 roku z czasem identycznym  co najlepsza z tego rocznika. Gratulacje! Dolegliwości zdrowotne nie pozwoliły włączyć się do walki o pierwszą dziesiątkę Marlenie Szczepańskiej. Dla niej życzenia powrotu do pełnej dyspozycji i gratulacje za ambicję! W biegu dziewcząt szkół podstawowych wystartowało około 60 zawodniczek.

Kacper Bednarz wywalczył bardzo dobre,16 miejsce w biegu chłopców. Gratulacje!