III. MIEJSCE W TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ z okazji Dni Nysy

Dnia 26. maja 2012 r. z okazji Dni Nysy w Szkole Podstawowej nr.3 odbył się Turniej mini – Piłki Siatkowej klas IV. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.

Drużyna chłopców w składzie:

·         Żelichowski Filip

·         Żakowski Iwo

·         Przybyszewski Kamil

·         Przywara Łukasz

Drużyna dziewcząt:

·         Dudek Julia

·         Makówka Julia

·         Kania Magda

Obie drużyny wywalczyły III miejsce i uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta pokazały wyskoki poziom gry. Mamy nadzieje, że są to drużyny, które jeszcze nie raz w przyszłości mile nas zaskoczą. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Dzień wcześniej 25 maja 2012 nasi uczniowie brali udział w Turnieju Piłki Nożnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV i V:

·         Żelichowski Filip

·         Wróblewski Adam

·         Rejmoniak Radosław

·         Przywara Łukasz

·         Wandzel Jakub

·         Zając Filip

·         Łaski Kamil

·         Małejki Błażej

·         Stasik Maciej

·         Dżendżera Wojciech

·         Papis Jakub

·         Podgórny Kacper

Drużyna wprawdzie nie wywalczyła miejsca na podium, ale nie opuściła murawy z pustymi rekami. Chłopcy otrzymali dyplom za udział, a uczeń Przywara Łukasz otrzymał nagrodę za najmłodszego uzdolnionego uczestnika turnieju.