OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W SZTAFECIE 8x900METRÓW VENA CROSS

W niedzielę, 22. kwietnia 2012 roku w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej spotkały się najlepsze sztafety przełajowe z całej Polski. Zawody Vena Cross rozegrano w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W kategorii dziewcząt szkół podstawowych nasze województwo reprezentowały mistrz i wicemistrz opolszczyzny: sztafeta z SP4 z Namysłowa i SP1 z Nysy. Nasza drużyna uplasowała sie na 11 pozycji, zaś koleżanki z Namysłowa ukończyły zmagania na siódmym miejscu. Zwyciężyła sztafeta z Ustrzyk Dolnych, która na ostatniej zmianie wyprzedziła reprezentantki Bydgoszczy. Dziewczynom gratuluję godnego reprezentowania naszej szkoły, miasta i województwa i życzę sukcesów w przyszłym roku.

Z tyłu: Ewa, Sara, Daria, Magda, Mariola, Marlena i Kinga. Z przodu: Daria i Ala.