Mistrzostwa Nysy Szkół Podstawowych w „Małym Olimpijczyku”

Nysa, 14.02.2015 r.

W ramach Nyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Nysy Szkół Podstawowych w „Małym olimpijczyku”, które odbyły się 14 lutego 2015 r. w SP nr 3 w Nysie. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, szczególnie chłopcy  zdobywając 2 i 3 miejsce i awansując do zawodów powiatowych. Wszystkim składamy podziękowania za sportową walkę i zaangażowanie, co widać na zdjęciach w galerii. Drużyny wystąpiły w następujących składach:

Dziewczęta     -           Dudek  Agnieszka, Kijas Natalia, Szelwach Karolina, Pietraszek Zuzanna,

Kurowska Natalia , Janusz Aleksandra, Nanowska Maja.

Chłopcy           -           Wajdzik  Adam, Wykurz  Jakub, Dżendżera Piotr,  Zając Mateusz,  Siwy

Jakub, Kamienik Jakub, Leja Filip, Kwaśnik Dawid, Tarnowski Adam, Rydlewski Dominik,  Kaczmarzyk Maksymilian, Grubiak Karol, Filipek Daniel, Szwedo Aleksander,  Hoffman Kacper,  Wawrzkowicz Mikołaj, Madejczyk Mikołaj.

I drużyna chłopców (pomarańczowi) - 2 miejsce, II drużyna chłopców (biali) - 3 miejsce

Więcej zdjęć w galerii.