Biegi Dzieci i Młodzieży przy X Ogólnopolskim Biegu Służb Mundurowych

W sobotę, 15 września 2012 roku w Głuchołazach rozegrano X Ogólnopolski Bieg Służb Mundurowych. Tradycyjnie bieg główny został poprzedzony biegami dzieci i młodzieży na dystansie około 1 kilometra ( najmłodsza kategoria biegała 600 metrów ). Dużym sukcesem zakończył sie start naszych młodych adeptek lekkiej atletyki, które wygrały wszystkie biegi dziewcząt szkół podstawowych. Dodatkowo swój bieg wygrała nasza absolwentka, obecnie uczennica Gimnazjum nr 1 – Sara Tkaczuk. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, pierwsze trójki otrzymały nagrody rzeczowe i medale, zaś pierwsze szóstki dyplomy.

Bieg dziewcząt z rocznika 2002 i młodszych wygrała Martyna Tarnowska z IV a, w biegu dziewcząt z rocznika 2001 zwyciężyła Marta Ligocka przed Alą Zaklukiewicz ( obie z Vb ), IV miejsce w tym biegu zajęła Natalka Możejko z Vd. Kolejny bieg ( rocznik 2000 ) zakończył się zwycięstwem Darii Baranowskiej z VI a, która wyprzedziła swoją koleżankę z VI b – Magdę Dubicką. Szóste miejsce zajęła Marlena Szczepańska z VI a. W biegu roczników 1999 wygrała Sara, na trzecim miejscu przybiegła Agata Wajdzik.W biegach chłopców szóste miejsce zajął Dominik Sikora ( 2002 ) z IV d.

Wszystkim uczestnikom zmagań gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Oprócz wyżej wymienionych, w biegach wystartowali:

1.                  Nina Barcik

2.                  Julia Barcik

3.                  Ola Maniakowska

4.                  Agata Krawczyk

5.                  Julka Dudek

6.                  Agnieszka Dudek

7.                  Agnieszka Malczyk

8.                  Ola Małachowska

9.                  Wiktoria Olifiruk

10.              Daria Buczek

11.              Natalia Kwaśnik