SP1 MISTRZEM WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO W BIEGACH GÓRSKICH !

18 kwietnia na Górze Świętej Anny zostały rozegrane Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich. W ramach tych zawodów przeprowadzono Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół Podstawowych. Dziesięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły wywalczyła w tych zawodach pierwsze miejsce po dyskwalifikacji drużyny SP 1 z Głuchołaz.

Brązowym medalistą Opolszczyzny został Michał Ryszewski( VId), czwarte miejsca w swoich biegach zajmowali : Kinga Floryn (IIId), Jarek Muzyka (VId), Mateusz Kwaśnik (IVb), szósta przybiegła Asia Mormul (VIc). Oprócz wyżej wymienionych do sukcesu drużyny przyczynili się pozostali zawodnicy: Tomek Dyl(IVd), Ola Oleksy, Ola Ochotnicka, Natalia Biszkowiecka (wszystkie z IVc) oraz Agnieszka Dyl (VIa), która z przyczyn zdrowotnych nie mogła wystartowała.

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jacek Ryszewski.