DARIA BARANOWSKA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

We wtorek, 9 października 2012 roku w Lasocicach odbył sie Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W zawodach szkół podstawowych  wystartowały 4 nasze reprezentantki. Na najwyższym stopniu podium stanęła Daria Baranowska, która wyraźnie pokonała swoje rywalki w biegu klas szóstych. Daria uzyskała tym samym tytuł Mistrza Województwa. Wielkie gratulacje! Znakomitą, 5 pozycję w biegu klas piątych i młodszych, wywalczyła Ala Zaklukiewicz, na 8 miejscu rywalizację ukończyła koleżanka Ali- Marta Ligocka. Bardzo dobre 18 miejsce zajęła Magda Dubicka.

Mistrzowski tytuł w biegu dziewcząt z rocznika 1999 wybiegała nasza absolwentka – Sara Tkaczuk. Jest to już 3 złoty medal Sary wywalczony na zawodach finałowych w Lasocicach.

5 miejsce w tym samym biegu zajęła Agata Wajdzik. Na 9 pozycji swój bieg ukończyła Iza Żelazna w biegu dziewcząt urodzonych w roku 1998.

Wszystkie dziewczyny trenują w jednej, prowadzonej w naszej szkole grupie i są związane z klubem MUKS"Gim2" Nysa. Gratuluję znakomitego występu i życzę powodzenia w kolejnych zawodach.

Ze sportowym pozdrowieniem:

Jacek Ryszewski

Daria została mistrzynią województwa

Ala wywalczyła 5. miejsce

Sara utrzymuje wysoką formę (1. miejsce)