MARTA LIGOCKA I MARTYNA TARNOWSKA MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Znakomicie dla reprezentantów naszej szkoły zakończył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych, który we wtorek, 8 października 2013 roku rozegrano w Lasocicach. Oba biegi dziewcząt szkół podstawowych wygrały nasze zawodniczki. Pierwsze miejsce w biegu dziewcząt z rocznika 2002 i młodszych i tytuł Mistrza Województwa zdobyła Martyna Tarnowska z V a. Mistrzynią Województwa została również starsza koleżanka Martyny – Marta Ligocka z VI b. Oprócz tytułów bardzo cieszy styl w jakim dziewczyny kończyły swoje biegi.

Martyna Tarnowska zdobyła tytuł Mistrzyni Województwa w biegu dziewcząt z rocznika 2002 i młodszych

Marta Ligocka zdobyła tytuł Mistrzyni Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Bardzo dobrze wypadli również pozostali nasi młodzi lekkoatleci. Na podium stanęła Nina Barcik zajmując VI pozycję. Gdyby nie lekkie zawahanie na starcie, to pozycja medalowa było w zasięgu Niny. Julia Barcik wywalczyła 21 miejsce, 26 przybiegła Zuzia Żukowska.

Nina Barcik zajęła bardzo wysokie, VI. miejscew biegu dziewcząt z rocznika 2002 i młodszych

18 pozycję w biegu chłopców z rocznika 2002 i młodszych zajął Maciek Ryszewski. Z powodu kontuzji biegu nie ukończył Łukasz Biela.

Wszystkim naszym reprezentantom gratuluję udanego występu i życzę sukcesów w kolejnych zawodach.

Ze sportowym pozdrowieniem:

Jacek Ryszewski