Natalia Bentka i Maciej Ryszewski Mistrzami Województwa

W czwartek, 8 października 2015 roku na trudnych trasach w Lasocicach rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody zakończyły się dużym sukcesem naszych reprezentantów oraz trenujących z nami na co dzień absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1.

W kategorii dziewcząt z rocznika 2003 zwyciężyła Natalia Bentka, która wyprzedziła koleżankę z treningów, reprezentującą SP w Białej Nyskiej Izę Klimczak. W tej samej kategorii wśród chłopców zwyciężył nasz reprezentantMaciek Ryszewski. Wielkie gratulacje dla naszych Mistrzów!

I m. Natalia Bentka, II m. Iza Klimczak

I m. Maciej Ryszewski

Pozostali zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca w swoich biegach. Wśród dziewcząt ze szkół gimnazjalnych z rocznika 2002 zdecydowanie zwyciężyła reprezentantka Gimnazjum Diecezjalnego Martyna Tarnowska, która wyprzedziła Ninę Barcik z Gimnazjum nr 4. Na czwartym miejscu przybiegła Julka Barcik, szóste miejsce zajęła Zuzia Żukowska obie z Gimnazjum nr 4. Wśród dziewcząt urodzonych w 2000 roku piąte miejsce zajęła Kasia Serafin z Gimnazjum Diecezjalnego. Gratulacje!

Wyniki naszych reprezentantów:

Dziewczęta 2004 i młodsze:

7. Aleksandra Janusz

4. Julia Barcik

6. Zuzanna Żukowska

40. Agata Krawczyk – G4

Absolwentki SP1 - Im. Martyna Tarnowska, IIm. Nina Barcik, IVm. Julia Barcik, VIm. Zuzia Żukowska

Dziewczyny - rocznik 2002

Dziewczęta 2001:

8. Ala Zaklukiewicz - G1

Dziewczęta 2000:

5. Kasia Serafin

12. Marlena Szczepańska – G2

30. Maryla Kłosowska – Gimnazjum Diecezjalne

Wszystkim jeszcze raz gratulujemy, dziękujemy rodzicom za wszechstronną pomoc!

Ze sportowym pozdrowieniem:

Jacek Ryszewski i Roman Niewiadomski