Szkoła Podstawowa nr 1  Mistrzem Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W czwartek, 16 października 2014 roku w Starym Oleśnie rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach tych biorą udział najlepsze zespoły wyłonione w eliminacjach miejsko – gminnych i powiatowych. Nasze miasto, gminę i powiat w kategorii dziewcząt szkół podstawowych reprezentował zespół Szkoły Podstawowej nr 1 w Nysie. Dziewczęta spisały się znakomicie! Sztafeta we wspaniałym stylu zajęłapierwsze miejsce i zdobyła tytuł Mistrza Województwa.

Prowadzący grupę dziękuje za pracę włożoną w przygotowania i życzy sukcesu w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych w których zwyciężczynie wezmą udział pod koniec kwietnia przyszłego roku.

Dziękuję rodzicom: Pani Joannie Tarnowskiej, Maciejowi Januszowi i Grzegorzowi Barcikowi za pomoc przy wyjeździe na zawody oraz za wspaniały doping w trakcie zmagań.

Dziękuję również zawodniczkom rezerwowym za gotowość i wsparcie na linii startu i mety.

Zwycięska sztafeta dziewcząt SP1 8x800 m z pucharem

Skład sztafety: