Dwie reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 w Nysie w dziesiątce najlepszych sportowców szkół podstawowych województwa opolskiego

W piątek, 11 stycznia 2013 roku, w Grodkowie odbył się finał Wojewódzkiego Plebiscytu na 10 najlepszych uczniów – sportowców Szkół Podstawowych i Gimnazjów - za rok 2012. W gronie nagrodzonych znalazły się dwie reprezentantki SP 1 – Sara Tkaczuk i Daria Baranowska. Sara uplasowała się na siódmej pozycji, Daria zajęła dziesiąte miejsce. Na sukces dziewcząt złożyła się ciężka, całoroczna praca. Dziewczynom gratulujemy godnego reprezentowania szkoły, miasta, gminy i powiatu oraz życzymy sukcesów w roku 2013.

Od lewej: p. J. Ryszewski, Daria Baranowska i Sara Tkaczuk

Zobacz oficjalne wyniki IV Wojewódzkiego Plebiscytu na 10 najlepszych  uczniów – sportowców Szkół Podstawowych - za rok 2012

Ze sportowym pozdrowieniem,

Jacek Ryszewski