Uczniowie  z SP1 kibicowali siatkarzom

W sobotę 15.12.2018 wzięli¶my udział w meczu I ligi mężczyzn pomiędzy drużynami AZS Stal Nysa i Norwid Częstochowa. Nikt z nas oczywi¶cie nie grał, ale nie to było naszym celem. Ponad dwudzdziestoosobowa ekipa, ubrana w niebieskie koszulki i zaopatrzona w żółte pompony, dzielnie dopingowała nyskich siatkarzy. Lubimy ten sport, więc wnikliwie obserwowali¶my poczynania zawodników i sztabu trenerskiego oraz uczyli¶my się sygnalizacji sędziowskiej. Pozdrowili¶my wszystkich zebranych kibiców i zawodników, a Ci podziękowali nam gromkimi brawami. Sprawdzili¶my się jako klub młodego kibica. Po meczu przybili¶my „pi±tki” z zawodnikami i stanęli¶my do wspólnej fotki. Z pewno¶ci± wybierzemy się jeszcze na niejeden mecz.

Dziękujemy władzom klubu za umożliwienie bezpłatnego wstępu, a rodzicom naszych uczniów za współpracę. Wyj¶cie na mecz zorganizowały panie Lucyna Macyszyn i Emilia Dudek.