SZTAFETY ZWYCIĘSTWA W ŁAMBINOWICACH

W czwartek, 8 maja 2014 roku wzięliśmy udział w XIV Sztafetach Zwycięstwa zorganizowanych w Łambinowicach. Zawody wróciły do kalendarza imprez po kilkuletniej przerwie spowodowanej remontem parku. Ładna pogoda i widowiskowa trasa przyczyniła się do podniesienia stopnia emocji wywołanych startami dzieciaków. Sztafety łambinowickie różnią się od pozostałych sposobem doboru zawodników na poszczególnych zmianach. Zaczynają najmłodsi, w tym roku były to dzieci z rocznika 2006, na kolejnych zmianach stają zawodnicy o rok starsi i tak do rocznika 2001. W kategorii gimnazjów startuje po dwóch zawodników z każdego rocznika, w tym roku była to młodzież urodzona w latach 2000-1998.

Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i w kategorii chłopców szkół podstawowych zwyciężyli reprezentanci naszej szkoły przed SP Skoroszyce i SP Łambinowice.

Sztafeta dziewcząt:

1.       Wiktoria Kodlewicz                      2006      II b

2.       Amelia Krysiak                             2005      II c

3.       Karolina Szelwach                        2004      III b

4.       Natalia Bentka                             2003      IV a

5.       Martyna Tarnowska                    2002      V a

6.       Marta Ligocka                              2001      VI b

Sztafeta chłopców:

1.       Mikołaj Szyra                                2006      I a

2.       Dominik Rydlewski                       2005      II b

3.       Piotr Dżendżera                             2004      III c

4.       Jakub Oleksy                                2003      IV a

5.       Kacper Majchrzak                        2002      V d

6.       Jakub Hołuj                                   2001      VI c

7.       Maciek Ryszewski                       2003      IV d – rezerwowy

Sztafeta dziewcząt na najwyższym stopniu podium - na pierwszym planie p. Jacek Ryszewski

Sztafeta chłopców na najwyższym stopniu podium - na pierwszym planie p. Jacek Ryszewski

Cała grupa wraz z opiekunem, p. Jackiem Ryszewskim

Cała grupa wraz z opiekunką, p. Joanną Tarnowską

Wszystkim zawodnikom gratuluję i życzę sukcesów w kolejnych zawodach. Dziękuję za pomoc Pani Joannie Tarnowskiej.

Jacek Ryszewski