Finał Województwa w TRójboju Lekkoatletycznym

W sobotę, 4 czerwca 2016 roku na stadionie miejskim w Głuchołazach odbył się Finał Województwa Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym. W zawodach tych wystartowały drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły.

Występ zakończył się sukcesem, dziewczęta ( Agnieszka Dudek, Aleksandra Janusz, Dominika Szylar, Dominika Brodziak, Karolina Szelwach, Martyna Szelwach, Klaudia Szczepańska ) zajęły III miejsce, chłopcy ( Piotr Dżendżera, Adam Tarnowski, Marcel Kurzeja, Dominik Rydlewski, Mikołaj Madejczyk, Jakub Zachorowski, Bruno Cendrowski, Dawid Kwaśnik )  uplasowali się na IV pozycji. Tym razem na starcie wieloboju dla klas V i młodszych stanęły reprezentacje z całego województwa, tym bardziej cieszą zajęte miejsca.

Reprezentacja chłopców

Reprezentacja dziewcząt

Chłopcy po zawodach

SP1 na podium

SP1 po zawodach

Wyniki:

Dziewczęta:

1m  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4  W NAMYSŁOWIE                                                    1208 pkt.

2m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W OPOLU                                          996 pkt.

3m  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W NYSIE                                                                      981 pkt.

4m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W GŁUCHOŁAZACH                          913 pkt.

5m  PUBLICZNA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W KRAPKOWICACH    905 pkt.

6m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GŁUCHOŁAZACH                           873 pkt.

7m  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W NYSIE                                                                    696 pkt.

8m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KRAPKOWICACH                          654 pkt.

Chłopcy:

1m  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W NAMYSŁOWIE                                                       843 pkt.

2m  PUBLICZNA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W KRAPKOWICACH    661 pkt.

3m  ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZIMNICACH WIELKICH                                                                   637 pkt.

4m  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W NYSIE                                                                        590 pkt.

5m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KRAPKOWICACH                           578 pkt.

6m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W GŁUCHOŁAZACH                           527 pkt.

7m  SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W NYSIE                                                                     484 pkt.

8m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ZDZIESZOWICACH                         416 pkt.

9m  PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHARBIELINIE                                         392 pkt.

Szczegółowe wyniki:

Zawodnikom gratulujemy wyśmienitego startu, rodzicom dziękujemy za pomoc.

Ze sportowym pozdrowieniem:

Jacek Ryszewski i Roman Niewiadomski