NAJLEPSI STRZELCY

29.05.2009r w ramach obchodów Dni Nysy na strzelnicy Ligi Obrony Kraju rozegrany został Otwarty  Turniej Strzelecki o Puchar  Burmistrza „Dni Nysy 2009”.   Do zawodów przystąpiło 13 uczniów naszej szkoły. Wykazali się  oni wysokimi umiejętnościami  i celnym okiem, o czym świadczą następujące wyniki:

w kategorii dziewcząt

II miejsce – Marta Sternik                kl. VI b

III miejsce – Aleksandra Kwiecień   kl. V d

IV miejsce – Natalia Zwolińska        kl. VI b

V miejsce – Agnieszka Dobrzańska kl. VI a

w kategorii chłopców

II miejsce – Kamil Poręba               kl. VI b

III miejsce – Krzysztof Urbański     kl. VI d

IV miejsce – Michał Cichorz             kl. VI a

V miejsce – Radosław Wielowski   kl. VI a

Na stanowiskach strzeleckich: 2 - Jakub, 3 - Mateusz, 4 - Sebastian, 5 - Agnieszka

Sebastian ładuje broń

W drugiej zmianie na 5 - Michał

Ania, Natalia, Michał, Agnieszka, Ola i Marta po próbnych strzałach

Agnieszka odbiera dyplom z rąk p. Burmistrza

Ola i Agnieszka wśród zwycięzców

Nasi pozostali zawodnicy:

Anna  Muszyńska kl. VI b, Małgorzata Pander  kl. VI b, Sebastian Budny  kl. VI b, Jakub Miecznik  kl. VI a, Mateusz Szkwyra  kl. VI b.

Gratulujemy!

Cała grupa wraz z opiekunką p. Renatą Kwiecień

Uwaga!

W czasie wakacji na strzelnicy LOK , przy ul. Poniatowskiego w każdy czwartek od godz. 10.00 – 14.00 odbywać się będą treningi strzeleckie dla wszystkich chętnych.

Zapraszamy!

Renata Kwiecień