Nagrody dla klas za dyżury GOSPODARZ SZKOŁY

Czerwiec to miesiąc podsumowania dyżurów pełnionych przez klasy w ramach Samorządu Szkolnego. Zwycięskie klasy otrzymują nagrody pieniężne od Rady Rodziców. Wychowawcy i Samorząd klasowy przeznaczają je zwykle na dopłaty do wycieczek lub inne przyjemności, np. duuuże lody. Konkurs ma swój regulamin i ,żeby zdobyć nagrodę muszą pracować wszyscy przy pilnowaniu porządku w czasie przerw, wymyślaniu ciekawych konkursów itd. Obowiązuje zasada -im ciekawiej, tym lepiej!!!

W tym roku szkolnym nagrody  zdobyli: pierwszą - klasa 4d, drugą z 5b, a dwie trzecie - klasy - 4c  i 5d.

Gratulujemy zwycięzcom!!! Zapraszamy do jeszcze większej aktywności w przyszłym roku. Podziękowania należą się także Prezydium Samorządu - Maćkowi Ryszewskiemu, Weronice Brajlovskiej i Ani Kowalczyk.

Udanych, słonecznych wakacji Kochani!!!