PRZEDŚWIĄTECZNE KIERMASZE

W tym roku odbywały się 16. i 17. grudnia. W poniedziałek nieco skromniej, bo klasy I - VI wychodziły do kina, ale wtorek był dniem prawdziwej obfitości: ozdób świątecznych, drobnych prezentów, słodyczy itd. Było naprawdę kolorowo, wesoło i słodko. A cel kiermaszu w tym roku - jak zwykle - bardzo szczytny! Pora bowiem wymienić stary, szwankujący już, szkolny sprzęt nagłaśniający na nowy, bardziej niezawodny. Mamy nadzieję, że chociaż po części uda się zrealizować nasze plany.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, babciom, dziadkom i naszym uczniom za wykazane zaangażowanie i wszystkim życzymy udanych, spokojnych, rodzinnych Świąt, a przy okazji jeszcze - dostatnich i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.