SAMORZĄD UCZNIOWSKI

2013/2014

Samorząd Szkolny był organizatorem konkursu "Dary jesieni", który odbył się 17. września 2013 r. Klasy IV-VI przygotowały kosze z jesiennymi kwiatami, owocami, liśćmi, trawami - wszystko kolorowe, pięknie skomponowane, własnoręcznie wykonane. Jury przyznało nagrody następującym klasom:

V c - I miejsce

IV d, VI b - II miejsce

V b - III miejsce

VI c, VI a - IV miejsce

Zwycięzcom gratulujemy!

V c - I miejsce IV d - II miejsce

VI b - II miejsce V b - III miejsce

VI c - IV miejsce VI a - IV miejsce

wszystko było kolorowe, pięknie skomponowane i własnoręcznie wykonane ...

30. września 2013 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2013/2014.

Po trwającej tydzień kampanii wyborczej, uczniowie klas IV - VI oddali głosy na swoich kandydatów. Komisja policzyła głosy i podano oficjalne wyniki:

miejsce imię nazwisko funkcja klasa liczba głosów

Julia Łaskarzewska

Przewodnicząca Szkoły VI a 56

Jan Gorczyński

z-ca przewodniczącej VI c 51

Alicja Zaklukiewicz

z-ca przewodniczącej VI b 33
4 Jakub Lechowicz osoba wspomagająca SU V a 31
4 Dagmara Machnik osoba wspomagająca SU V b 31
5 Aleksandra Wiecha   VI d 29
6 Michał Doński   V c 26
7 Nina Barcik   V d 21

2012/2013

20. czerwca 2013 r., w piątek - podsumowano pracę Samorządu Uczniowskiego za rok szkolny 2012/2013.

Klasom dyżurującym zostały wręczone nagrody za dyżury przeprowadzone w ramach "Gospodarza Szkoły". III miejsce uzyskała klasa IV c, II - klasa V b a pierwsze - klasa IV d. Uczniowie klasy IV d otrzymali puchar oraz nagrodę pieniężną.

Nagrodzono również Zarząd Samorządu Uczniowskiego: Dastina Misiaszka (kl. VI c), Kasię Serafin (kl. VI b), Karolinę Gawłowską (kl. VI d) oraz Jana Gorczyńskiego (kl. V c) i podziękowano uczniom za współpracę i pracę na rzecz szkoły - tym samym - na rzecz kolegów.

Następne wybory do Samorządu odbędą się we wrześniu. To bardzo ważne wydarzenie w życiu szkoły, bo im aktywniejszy Samorząd, tym bogatsze i bardziej samorządne jej życie.

Podziękowania należą się również wieloletnim opiekunom Samorządu: p. M. Szlempo i p. B. Dzikowicz, a wszystkim życzymy udanych, w pełni zasłużonych wakacji.

J. Gawlik-Kutowska

01. października 2012 r. wśród uczniów klas IV - VI przeprowadzono głosowanie, w czasie którego wybierano Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

Poniżej skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

1. Jan Gorczyński - kl. V c - przewodniczący

2. Dastin Misiaszek - kl. VI c - zastępca

3. Adam Wróblewski - kl. V a - zastępca

4. Katarzyna Serafin - kl. VI b - zastępca

5. Karolina Gawłowska - kl. VI d - zastępca

W dniach 24.-28. września 2012 r. trwała kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie klas 5 i 6 wybrali swoich kandydatów, którzy przygotowali barwne plakaty i ulotki.

Lista kandydatów do SU:

1. Adam Wróblewski - V a