¦WI¡TECZNY KIERMASZ

Sta³o siê ju¿ tradycj±, ¿e przed Bo¿ym Narodzeniem przez dwa dni spotykamy siê na kiermaszach organizowanych przez Samorz±d Uczniowski. Uczniowie i pracownicy szko³y mog± siê zaopatrzyæ w ozdoby choinkowe, stroiki itd. Mog± równie¿ kupiæ ró¿ne domowe ciasta, w tym piêknie zrobione pierniczki.

Cel kiermaszu - to oczywi¶cie przede wszystkim - uczczenie najpiêkniejszych ¶wi±t w roku, ale tak¿e modernizacja pracowni komputerowej klas starszych, a wiêc ³±czenie przyjemnego z po¿ytecznym.

Wielkie wyrazy uznania nale¿± siê wszystkim zaanga¿owanym rodzicom czêsto wystawiaj±cym to, co w³asnorêcznie wykonali po¶wiêcaj±c swój wolny czas.

To równie¿ rodzice pomagali, zw³aszcza tym najm³odszym, uczniom klas 0 - III.

Korzystaj±c z okazji, w imieniu wszystkich pracowników szko³y, sk³adamy najserdeczniejsze ¿yczenia wszystkim naszym uczniom i rodzicom: spokojnych, rodzinnych ¶wi±t i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.