SIATKARZE STALI NYSA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

18.12.2019 r.

W dniu 18.12.2019r. w świetlicy szkolnej gościli zawodnicy naszej rodzimej męskiej  drużyny siatkarskiej STAL NYSA.
   Odwiedzili nas PRZYJMUJĄCY - Panowie Kamil Długosz i Damian Dobosz oraz Pan Łukasz Jasek, który od najmłodszych lat kibicuje nyskiej drużynie.
   Nasi goście opowiedzieli nam o swojej sportowej pasji, prywatnych dokonaniach zawodowych, sukcesach nyskiej drużyny, jak również odpowiadali na pytania zadawane im przez uczestników zajęć. Była okazja do wykonania pamiątkowego zdjęcia. Otrzymaliśmy również autografy.

Celem naszego spotkania było ukazanie uczniom, że sport i zdrowa rywalizacja pozytywnie kształtują charakter człowieka, pokazanie że ruch i aktywność fizyczna w życiu człowieka są tak samo ważne jak zdobywanie wiedzy oraz uświadomienie im,  że dzięki aktywności fizycznej jesteśmy po porostu zdrowsi!!!
   Nasi
goście uzmysłowili nam ponadto, że pasja do sportu i wytrwałość, to kombinacja cech, która pomagają odnieść sukces”!!!

Wspaniale jest poznawać nowych ludzi, którzy oprócz swojej pasji potrafią, również przekazywać piękne wartości!!!

Serdecznie dziękujemy zatem przybyłym do nas zawodnikom za poświęcony nam czas i serce do młodego pokolenia, a STALI NYSA, jak również naszym gościom życzymy kolejnych sukcesów i wielu wygranych meczy!!!