SZEŚCIOLATKI W SZKOLE!

Szanowni Rodzice!

Jeśli Wasze sześcioletnie dziecko:

to znaczy, że z powodzeniem rozpocznie naukę w klasie pierwszej.

W roku szkolnym 2013/2014 w naszej szkole ,  w jednej z klas pierwszych  pod opieką wychowawczyni pani Elżbiety Dziaduś uczy się 18 sześciolatków.

Dzieci te  w niczym nie ustępują o rok starszym od siebie rówieśnikom, chętnie chodzą do szkoły , cieszą się ze zdobywanej wiedzy, chętnie nabywają nowe umiejętności, są zainteresowane światem, dojrzewają emocjonalnie, czują się w szkole bezpiecznie.

Zapraszamy Państwa do zobaczenia krótkiegoreportażu Regionalnej Telewizji Opolskie  o sześciolatkach w naszej placówce.

Wkrótce w ramach ewaluacji wewnętrznej prowadzonej w naszej placówce, poznamy opinie Rodziców sześciolatków posłanych wcześniej do szkoły,  ich samych oraz nauczycieli i pracowników SP 1 na temat funkcjonowania najmłodszych uczniów w naszej ,,JEDYNCE".