dzień szkoły bez przemocy

4. czerwca klasa III c wraz z wychowawcą p. Beatą Lipińską włączyła się w obchody II edycji DNIA BEZ PRZEMOCY w naszej szkole. W ramach kółka teatralnego przygotowana została bajka pt. "Tomek i Czarny Kruk" oraz scenka pt. "Zatkany czajnik", których przesłaniem było hasło "PRECZ Z AGRESJĄ". Przedstawienie zostało zaprezentowane uczniom klas 0 - III .

„Dzień Szkoły bez przemocy" to święto tych wszystkich, którzy nie są obojętni na przemoc i agresję. To święto szkół, które mają pomysły na skuteczne przeciwdziałanie tym zjawiskom. To święto szkół,  które wiedzą, jak pracować ze swoimi uczniami.

5. czerwca uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły przyłączyli się do obchodów "Dnia Szkoły bez przemocy".

Program imprezy w naszej szkole:

DZIEŃ SZKOŁY BEZ PRZEMOCY

• Spektakl dla klas 0 - III oraz IV - VI- "SMOK ZE SMOCZEJ JAMY" -