TARGI CZASU WOLNEGO

W sobotę 7.02 i niedzielę 8.02.2009 r. szkoła nasza brała udział w Targach Czasu Wolnego organizowanych przez Nyski Dom Kultury. Przygotowaliśmy własne stoisko, na którym zaprezentowaliśmy różne formy i sposoby spędzania czasu wolnego przez naszych uczniów oraz efekty pracy bogatej oferty kół zainteresowań (m. in. kół językowych, koła operatorskiego, turystycznego, informatycznego, ekologicznego, historycznego, artystycznego, Ogniska Plastycznego, kół sportowych - SKS, etc).

Nasze stoisko prezentowało się bardzo okazale

Prezentowany w czasie Targów film (efekt pracy koła operatorskiego) opowiadał o działaniach koła pływackiego, teatralnego, bibliotecznego i chóru szkolnego. Nauczyciele naszej szkoły i dyrekcja, którzy dyżurowali przy stoisku SP 1, chętnie odpowiadali zwiedzającym Targi na wszystkie pytania, częstowali ich słodkościami oraz rozdawali ulotki naszej szkoły.

Dyżurujący nauczyciele: p. I. Siemasz, p. G. Leoniec, p. I. Głasek oraz p. E. Dziaduś

... oraz uczniowie

Od lewej: dyr. B. Węglarz, p. J. Bernat, p. L. Macyszyn, wicedyr. G. Hałajewska

Cieszymy się, że mogliśmy choć w niewielkiej części zaprezentować sposoby zagospodarowania czasu wolnego uczniów "Jedynki".