Wspólne sprawdzenie się …

W ramach planowania ścisłej współpracy z rodzicami naszych uczniów zaproponowaliśmy już po raz drugi przeprowadzenie wspólnego próbnego sprawdzianu kompetencji uczniów klas szóstych.

Efektem podjętych działań było wspólne spotkanie rodziców, uczniów i nauczycieli, które miało miejsce w sobotę 15 marca o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Nysie.

W wyznaczonych klasach rodzice towarzyszyli swoim dzieciom przez godzinę zmagań z wybranymi zadaniami. W tym czasie sami mogli też przeglądać zestaw rozwiązywany przez uczniów.

Taka forma współpracy została już na stałe wpisana w harmonogram działań szkoły, tym bardziej, że rodzice wykazują duże zainteresowanie zaproponowaną formą wzajemnych kontaktów i współpracy.

Po raz kolejny stało się oczywiste, że najchętniej rodzice angażują się do tych  działań, które są wykonywane wspólnie z dziećmi.

Klasa 6c

Klasa 6d