Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem

W ostatnim dniu marca 2011 r. o godz. 9.00 trzecioklasiści z naszej szkoły z klas: 3a (p. I. Siemasz), 3b (p. L. Macyszyn), 3c (p. A. Bukała-Kobylarczyk) i 3d (p. W. Orzech) - podobnie jak wszyscy uczniowie klas III w całej Polsce - zasiedli do pisania sprawdzianu kompetencji.

Uczniowie mieli do rozwiązania 25 zadań ułożonych na podstawie tekstu do czytania ze zrozumieniem (20 zadań - to pytania jednokrotnego wyboru, a pięć ostatnich - to zadania otwarte wymagające wykazania się przez uczniów umiejętnością stworzenia dłuższej formy wypowiedzi lub rozwiązania zadania tekstowego).

Sprawdzian trwał 2 x 45 minut z krótką przerwą. Mamy nadzieję, że wyniki Sprawdzianu pokażą, że uczniowie przez pierwsze 3 lata nauki znakomicie przygotowali się do dalszej drogi kształcenia w klasach IV - VI.

Uczniowie klasy 3a

Uczniowie klasy 3b