OgólnopolskiE BADANIE UMIEJĘTNOŚCI TrzecioklasistÓW

W dniu 22. maja 2012 roku o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyło sie  ogólnopolskie badanie umiejętności trzecioklasistów  2012.

Wzięło w nim udział 98 uczniów naszej szkoły.

Tematem przewodnim testu z edukacji polonistycznej był nietoperz. W tym czasie, kiedy trzecioklasiści rozwiązywali test, po szkole rozeszła się wieść, że  w sali nr 8 nad jednym z okien przyczepiony łapkami do żaluzji głową w dół, jak gdyby nigdy nic, zwisa sobie małe czarne stworzonko - NIETOPERZ!

Dyrektor szkoły uznała to za dobry znak, a dzieci z klasy 3d nie mogły uwierzyć w ten zbieg okoliczności.

Zimną krew zachował pan konserwator, który delikatnie ściągnął zwierzątko do pudełka i przeniósł pod szkolne topole, gdzie znowu zawisło na gałęzi i beztrosko zapadło w dzienny sen. Może znowu nas wkrótce odwiedzi?

Zobacz testy i przykładowe rozwiązania .

Nietoperz zwisał głową w dół przyczepiony do żaluzji

Uczniowie z klasy 3d nie mogli uwierzyć, że w sali jest prawdziwy nietoperz