OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI UCZNIÓW KL. III

/z OPERONEM/

10 kwietnia 2014r. – czwartek

Przed testem uczniowie naszej szkoły obejrzeli film terapeutyczny, którego głównym bohaterem był Bratek – kukiełka, pokazująca dzieciom skuteczne sposoby na opanowanie lęku i wzbudzenie w sobie poczucia siły oraz gotowość do wykonania zadań.

Test trzecioklasisty rozpoczął się o godzinie 9:00. Uczniowie pisali go w swoich salach lekcyjnych (45 minut część polonistyczna, przerwa i  45 minutowa część matematyczna).

W części humanistycznej trzecioklasiści odpowiadali  na pytania do przeczytanego fragmentu tekstu Ludwika Jerzego Kerna „Proszę słonia” i zmagali się z ćwiczeniami gramatycznymi. W części matematycznej natomiast uczniowie musieli uporać się m. in. z liczeniem wagi trzech słoni, czy określaniem godzin na zegarze.

Wszystkim „Trzecioteściakom” życzymy powodzenia i jak najlepszych wyników!

Uczniowie klasy 3a

Uczniowie klasy 3b