KONKURS TURYSTYCZNY - "GÓRY OPAWSKIE"

6 października 2007 r. troje przedstawicieli Szkolnego Koła Turystycznego - Edyta Milczuk, Filip Mykieta, Maciek Liniewski wraz z opiekunem p. Leszkiem Węglarzem wzięło udział w Konkursie Turystycznym "Góry Opawskie".

Celem konkursu, którego organizatorem byli Ośrodek Wypoczynkowy "Czerwony Kozioł" w Głuchołazach oraz Szkoła Podstawowa w Bodzanowie, było pogłębienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o historii i walorach Gór Opawskich oraz zdobywanie sprawności i umiejętności praktycznych niezbędnych do aktywnej działalności turystycznej.

Wszyscy pilnie słuchają ciekawych opowieści

W imprezie wzięła udział spora grupa uczniów

Nasza drużyna w czasie wędrówki żółtym szlakiem na Górę Parkową podczas punktów kontrolnych odpowiadała na serie pytań konkursowych.

Udział w imprezie wzięło 18 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów z całego województwa. Nasza drużyna zdobyła 66 punktów na 70 możliwych i zajęła jedno z czołowych miejsc.

Gratulujemy!

Płukanie złota

Drużyna SP1 - Edyta, Maciek i Filip

Następny etap 8 grudnia 2007 r. A jest o co walczyć, bo nagrodą dla zwycięskiej drużyny jest tygodniowy wyjazd do Włoch w czerwcu 2008 r.

Trzymamy kciuki!