WARSZTATY MUZYCZNE W KLETNIE

20 marca 2015 r. Klub Miłośników Dobrej Piosenki zebrał się pod szkołą, żeby pojechać na  trzydniową wycieczkę do Kletna J. Naszym celem było przygotowanie materiału muzycznego na Święto Szkoły oraz dobra zabawa.

Około 9:00 wyruszyliśmy. Po drodze wpadliśmy do ,,Biedronki” i przy okazji zobaczyliśmy zaćmienie słońca. Gdy dojechaliśmy, zakwaterowaliśmy się w pokojach i poszliśmy na obiad. Wracając, odbyliśmy spacer po okolicy i wróciliśmy do naszej uroczej chaty. Jednak długo nie wypoczęliśmy. Od razu zaczęła się próba. Zmęczeni zjedliśmy kolację i……..dalej do muzykowania. Około 23.00 wreszcie rozpoczął się wytęskniony czas odpoczynku (sen).

Zobacz galerię zdjęć

W sobotę rano (w pierwszy dzień wiosny) zbudziliśmy się na pyszne śniadanie. Rozpoczęła się próba, a po niej nadeszła długo oczekiwana wycieczka do Jaskini Niedźwiedziej. Szliśmy aż 3 km w jedną stronę! Było warto, choćby po to, żeby zobaczyć latające nad głową nietoperze. Od razu po wycieczce powędrowaliśmy na obiad. Wszystkim smakowało (może dlatego, że było tam pyszne jedzenie, a może po prostu byliśmy tak głodni…). Po obiedzie (jak zawsze) była próba. W ramach kolacji upiekliśmy sobie kiełbaski przy ognisku. Wyczerpani rzuciliśmy się do łóżek.

I w niedzielę nadszedł ten moment - musimy się pożegnać z naszą chatą L. Po śniadaniu zaczęliśmy się pakować . Z myślą : ,,Kiedyś tu jeszcze wrócimy!” odjechaliśmy.

To był wspaniale spędzony weekend.

Wspominała Ola Janusz