PODSUMOWANIE ZBIÓRKI DARÓW DLA "ŁAPY"

Koło wolontaryjne działające w naszej szkole zakończyło zbiórkę darów dla Nyskiego Pogotowania Opiekuńczo - Adopcyjnego "ŁAPA", która trwała przez ostatnie trzy tygodnie. Akcja rozpoczęła się spotkaniem w wolontariuszkami "ŁAPY" i określeniem najpilniejszych potrzeb. Ponieważ Pogotowie zajmuję się głównie kotami, pomoc została przeznaczona w dużej mierze dla nich. Uczniowie wspaniale zaangażowali się w akcję i udało nam się zebrać 32 kg suchej karmy, 47 puszek oraz inne dary.
We wtorek 10 listopada przedstawicielki wolontariatu wraz z opiekunkami koła p. Beatą Trzaską i p. Ewą Witkowską udały się do siedziby "Łapy", aby przekazać dary. Dziewczynki od razu pobiegły do futrzastych podopiecznych, aby się z nimi chwilę pobawić. Czuły się, jak u siebie w domu, tym bardziej że niektóre z nich są tam stałymi gośćmi i wolny czas spędzają bawiąc się z kotkami lub wyprowadzając psy- pacjentów i tymczasowych domowników "ŁAPY".

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę. Wkrótce rozpoczynamy działania w ramach akcji "Szlachetna Paczka" i liczymy na wsparcie całej społeczności.