Szlachetna Paczka

Po raz drugi przyłączyliśmy się w tym roku do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.

W ubiegłym roku niektórzy z nas byli wolontariuszami, a w tym, zarówno wolontariuszami, jak i darczyńcami. Oczywiście cała akcja nie udałaby się bez zaangażowania nie tylko nauczycieli, ale i rodziców, pozostałych pracowników szkoły oraz uczniów. Składamy wyrazy podziękowania i szacunku Państwu za ten dar serca, który zaowocował ponad dwudziestoma paczkami, w których znalazły się potrzebne rzeczy wskazane przez rodziny (w tym nawet pralka!).

Prawdą jest, że na udane Święta trzeba sobie zasłużyć. Mamy nadzieję, że radość obdarowanych będzie tego gwarancją.

wicedyrektor Jolanta Gawlik-Kutowska

Jako wolontariusz w akcji „Szlachetna Paczka”, miałam możliwość towarzyszenia rodzinie, która otrzymała paczki od naszej szkoły. Rodzinie brakowało słów na wyrażenie wdzięczności i radości, jaką sprawiły im otrzymane prezenty.

Cała rodzina była zaskoczona ilością paczek, jakie znalazły się w ich domu, prawie zabrakło miejsca, żeby je wszystkie złożyć.

Cieszyli się z każdej otrzymanej rzeczy, paczka spełniła wiele marzeń rodziny, poczynając od potrzebnych na zimę butów, upominków i kończąc na olbrzymiej ilości słodyczy, których już od dłuższego czasu brakowało dzieciakom.

W imieniu rodziny bardzo dziękuję i wyrażam wielką wdzięczność, że dzięki ofiarności nauczycieli, dzieci i ich rodziców oraz innych pracowników szkoły, którzy włączyli się w tworzenie „Szlachetnej Paczki w naszej szkole mogłam uczestniczyć w czymś naprawdę NIEZWYKŁYM.

„Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce.”

Alicja Orzechowska-Klecel