Uwaga uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Po raz drugi dołączamy do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”, która działa już od 13 lat. Paczka to prezent- z jednej strony szlachetny i przygotowany z myślą o konkretnej osobie, a z drugiej: wymarzony i długo oczekiwany. Pomoc odpowiada na konkretne potrzeby danej rodziny, dlatego jest w stanie faktycznie zmienić jej trudną sytuację. Najważniejsze jest to, że darczyńca wie dokładnie, czego potrzebuje dana rodzina.

W tym roku chcemy objąć pomocą dwie rodziny. Pierwsza z nich to starsze małżeństwo, dobiegające osiemdziesiątki. Są to ludzie schorowani i samotni, bez pomocy bliskich. Druga rodzina to matka samotnie wychowująca czteroletnich bliźniaków. Chłopcy są wcześniakami: Adam ma autyzm, a Mateusz uszkodzenia neurologiczne i jest niedowidzący. Dzieci często chorują, dlatego też potrzebują inhalatora.

Kochani!

Ogłaszamy zbiórkę rzeczy, które zaspokoją najpilniejsze potrzeby rodzin:

Pamiętajcie, że prezent, który jest przygotowany  dla konkretnej rodziny ma niezwykłą moc - potrafi czynić cuda. W zeszłym roku dzięki Waszemu zaangażowaniu spotkał cud. Wierzymy, że i w tym roku się uda.