Z WOLONTARIUSZAMI W HOSPICJUM

Stało się już tradycją, że przed Świętami Szkolna Grupa Wolontaryjna składa życzenia wszystkim pracownikom i pacjentom Hospicjum w Nysie.

W tym roku gościliśmy w Hospicjum we czwartek - 20 grudnia. Te wizyty, jak zwykle, są źródłem wielu wzruszeń, zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Pacjenci zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez uczniów aniołami. które mają za zadanie czuwać nad nimi przez całe Święta i długo po nich. Pan J. Ryszewski wraz z zespołem wykonali kolędy - tak magicznie został zbudowany świąteczny nastrój.

Pacjenci zostali obdarowani wykonanymi przez uczniów aniołami

Koncertu wysłuchali ze wzruszeniem pacjenci i pracownicy wraz z księdzem - prezesem Wacławem Leśnikowskim.

Wizyta skończyła się słodkim poczęstunkiem dla dzieci i dla dorosłych, życzeniami i planami przyszłej współpracy.

Wszystkim Pracownikom Hospicjum oraz Pacjentom życzymy ciepła, pogody i wielu świątecznych wzruszeń.

Społeczność SP 1 w Nysie