szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

W dniu 6 listopada 2018 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Brało w nim udział 44 uczniów z klas I – VIII.  Uczestnicy byli oceniani w dwóch kategoriach – soliści oraz duety/zespoły.

Poziom konkursu stał na wysokim i wyrównanym poziomie. Uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani pod względem muzycznym, zaprezentowali różnorodny repertuar, śpiewali z zaangażowaniem. Uczestnicy przyszli odświętnie ubrani.

Uczestnicy konkursu

Jury w składzie: p. Anna Lis, p. Jacek Ryszewski, p. Gabriela Leoniec przyznało następujące miejsca:

·          w kategorii solistów z klas I – III:

I miejsce - Marcel Sosiński z kl. I a

II miejsce - Milena Grygorowicz z kl. II b

Zuzanna Hylińska z kl. III b

·          w kategorii zespołów/ duetów z klas I – III:

I miejsce - zespół z kl. I c w składzie: Martyna Włodarska, Anna Łomnicka, Kacper Kucharczyk, Julia Patrońska, Oliwier Broszkiewicz, Oliwia Chromczak, Jakub Lewicki

II miejsce - duet z kl. III b – Julia Wykurz i Anna Kołodziejczyk

III miejsce - duet z kl. III b – Pola Misiaszek i Alicja Smykała

·          w kategorii solistów z klas IV –VIII:

I miejsce - Wiktoria Piecha z kl. VIII c

II miejsce - Karolina Bańcarz z kl. IV b

III miejsce – Natalia Karwowska z kl. IV c

Natalia Kowalska z kl. IV c

·          w kategorii zespołów/ duetów z klas IV – VIII:

I miejsce - zespół wokalno – instrumentalny z kl. IV b w składzie: Agnieszka Cieleń, Aleksandra Szostak, Maja Milej, Karolina Faltyn, Julia Ziółkowska

II miejsce - duet z kl. IV c  - Julia Brodzka i Maja Graczyk

Konkurs przygotowali: p. M. Stokłos, p. K. Leśniak, p. G. Bartusik, p. A. Lis, p. J. Ryszewski, p. G. Leoniec.

Wyróżnieni soliści i zespoły