WIZYTA W RADIU ONY 93,1FM

11 października uczniowie klasy VII c udali się do stacji radiowej znajdującej się w centrum naszego miasta. Celem wycieczki było poznanie pracy dziennikarzy radiowych, obejrzenie najważniejszych pomieszczeń znajdujących się w radiu oraz nagranie audycji.  Pobyt w rozgłośni wywołał mnóstwo emocji. Największe zainteresowanie wzbudziło studio nagrań. Tu uczestnicy mogli być bezpośrednimi obserwatorami audycji nadawanej na żywo, a nawet brać w niej udział, włączając się do rozmowy z prowadzącą Panią Katarzyną Bronisz. Pozdrowieniom i żartom nie było końca. Niektórzy uczniowie nagrali też materiał, który zostanie wyemitowany w najbliższym czasie.

To było wspaniałe spotkanie. Dziękujemy za gościnę, życzliwość i profesjonalizm.