Skąd bierzemy książki?

Nasza biblioteka czynna codziennie od 8 00 do 15 00.

Historia * O naszej bibliotece * Skąd bierzemy książki * Pracownicy i sympatycy biblioteki * Aktualności

Oczywiście kupujemy. Fundusze na zakup książek pochodzą z budżetu szkoły. Znaczną część pieniędzy otrzymujemy również od Rady Rodziców. Same także staramy się wzbogacać księgozbiór organizując liczne kiermasze książek. Uzyskane prowizje przeznaczamy na książkowe zakupy. Często zdarza się, że dostajemy książki w darach.

Od kogo ? Od nauczycieli, których dzieci "powyrastały" już z niektórych lektur i bajeczek; od uczniów, którym są one już nieprzydatne; od zespołów klasowych opuszczających naszą szkołę i pragnących pozostawić pamiątkę po sobie w postaci pięknie wydanej książki.

Biblioteka jest wielka przez swą gościnność i wiedzę w niej zawartą a nie przez jej rozmiary.